top of page

HAKKIMDA

Doğal ışıkta çekilmiş bir fotoğrafım

Mimari eserleri fotograflamak, mekanları fotoğraf yoluyla anlatmak gerçekten eşsiz. Ama en güzel yanı  insanları o mekanın/hikayenin bir parçası olmalarını hayal etmelerini sağlamak sanırım. 

 

İster küçük bir kahve dükkanı veya milyon dolarlık bir otel çekerken, amacım her zaman aynı : çarpıcı, klas ve zamansız fotoğraflar yaratmak. Mimarlık ve tasarımın alanını ve kullanımını vurgulamak için sık sık çalışmalarımın içine insanları dahil etmeye çalışıyorum. 

 

Şahsen (ve titizlikle) çektiğim her bir görüntüyü düzenlemeye çalışıyorum. Bu, tüm fotograflarımın renk, ışık, konum ile çarpıcı bir bütünlük  oluşturmasını, görüntülediğim yapıyı/ eseri doğru anlatmamı sağlıyor . Fotoğraflarımda abartılı düzenleme teknikleri kullanmıyorum, bunun yerine doğal görüntüye katkı sağlayacak, hassas ve gerçekçi rötuşlar yapmaya gayret ediyorum.

 

Uzun süre TripAdvisor için Türkiye ve Avrupa’da otel çekimleri yaptım. Bunun yanı sıra; mimarlar, inşaat firmaları, ticari gayrimenkul firmaları, kurumsal firmalar olmak üzere bir çok farklı müşteri ile çalışmaktayım. Kempinski ve Mövenpick markalarının onaylı Türkiye fotoğrafçısıyım.

Yeni haberler için Blog sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Portfolyo ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki butona tıklayarak broşürümüze ulaşabilirsiniz.

bottom of page